PL

Wspaniałe osiągnięcie polskiej fizjoterapeutki!

Ania Pyszora została stypendystką programu PINC & STEEL, który zajmuje się rehabilitacją onkologiczną.

Na co dzień Ania pracuje w Bydgoszczy i specjalizuje się w opiece paliatywnej, odwiedzając pacjentów w swoich domach. Stypendium potwierdza jej wyjątkowo wysokie kompetencje oraz zaangażowanie w pracę z pacjentami onkologicznymi. Wiadomość o przyznanym wyróżnieniu bardzo ucieszyła Anię:

„To świetna wiadomość. Bardzo dziękuję PINC & STEEL i już nie mogę doczekać się rozpoczęcia kursu. To będzie wspaniała okazja, aby poszerzyć wiedzę, poznać nowych ludzi i podzielić się z nimi własnymi doświadczeniami. Jestem bardzo podekscytowana otrzymaniem tego stypendium! ” 

Gratulujemy Ani sukcesu i trzymamy kciuki za rozwój jej kariery!

PINC & STEEL to organizacja, która rozwija kompleksowy program wsparcia i rehabilitacji osób dotkniętych każdym rodzajem raka na wszystkich etapach leczenia i powrotu do zdrowia. Założona w 2005 roku w Nowej Zelandii, obecnie edukuje w zakresie rehabilitacji onkologicznej w całym świecie anglojęzycznym – w Nowej Zelandii, Australii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i RPA. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę programu https://www.pincandsteel.com/ 

NEWSLETTER