PL

Warsztaty dla fizjoterapeutów z województwa opolskiego

W dniach 12-16 lutego 2020r. członkowie KRF z województwa opolskiego zorganizowali cykl jednodniowych warsztatów o tematyce:

  • Regulacja napięcia mięśniowego
  • Kontrola posturalna

Warsztaty prowadziła dr Anna Riviere, która przyjechała na zaproszenie członka KRF – dr Grzegorza Bilińskiego. Zainteresowanie warsztatami przeszło wszelkie oczekiwania. Zgłosiło się ok. 360 osób chętnych do uczestnictwa w warsztatach, ale w zajęciach mogło wziąć udział blisko 120 fizjoterapeutów. Z uwagi na dużą popularność wydarzenia liczyła się kolejność zgłoszeń.

Bardzo wysoki poziom przekazanej wiedzy teoretycznej połączonej z olbrzymią ilością praktycznych przykładów rozwiązywania problemów funkcjonalnych sprawiły, że uczestnicy warsztatów byli zachwyceni poziomem merytorycznym wydarzenia. Prowadząca zajęcia dr Anna Riviere wykazała się ogromną wiedzą, umiejętnościami dydaktycznymi oraz empatią i chęcią pomocy każdemu fizjoterapeucie.

Organizatorzy chcieliby także złożyć serdeczne podziękowania wolontariuszkom, których pomoc w zorganizowaniu warsztatów okazała się nieoceniona.

NEWSLETTER