PL

TWÓJ SAMORZĄD DLA CIEBIE – spotkanie w Kołobrzegu

W dniu 20 stycznia 2023 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu odbyło się spotkanie zachodniopomorskich fizjoterapeutów z dr. Tomaszem Dybkiem, Prezesem Krajowej Rady Fizjoterapeutów.

Spotkanie otworzyła Daria Pawlik, koordynator wojewódzki KRF, która przywitała zgromadzonych gości, po czym dr Tomasz Dybek, Prezes KRF przedstawił sprawozdanie z aktywności Prezydium KRF i planowane działania KIF oraz kierunki działania naszego samorządu. Prezentację zakończył Wojciech Komosa, Kierownik Działu Komunikacji i Marketingu, który przedstawił nowy projekt szkoleniowy KIF – Fizjo-Learning oraz platformę FIZJA, używaną do szkoleń online.

W spotkaniu „Twój samorząd dla Ciebie” wzięli również udział członkowie KRF województwa zachodniopomorskiego: Małgorzata Marjańska i Anna Godlewska-Siciarek.

Wśród zaproszonych gości należy także wymienić Annę Gołębicką, ekonomistkę, eksperta komunikacji i zarządzania i dr Renatę Rautszko z Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie oraz fizjoterapeutów i studentów kierunku fizjoterapia.

Spotkanie podsumowała dyskusja i pytania gości.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, poświęcony czas i merytoryczną dyskusję.

NEWSLETTER