PL

Sprawdź czy Twoje dane w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów są aktualne!

Zachęcamy wszystkich fizjoterapeutów do sprawdzenia czy dane znajdujące się w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów (KRF) [https://kif.info.pl/rejestr/] są aktualne. W Rejestrze, oprócz imienia i nazwiska oraz numeru prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty, znajdują się także informacje kontaktowe czy miejsce zatrudnienia. Część informacji z Rejestru jest jawna i mają do niej dostęp pacjenci – dzięki temu mogą Cię zweryfikować, ale także sprawdzić Twój tytuł naukowy czy miejsce pracy. Inne dane służą m.in. do sprawnej komunikacji między samorządem, a członkami.

Dlaczego warto zaktualizować dane w KRF?

  • Jeśli dane są aktualne to rejestracja praktyki zawodowej przebiega bez przeszkód.
  • Aktualny adres e-mail umożliwia dostęp do wszystkich informacji wysyłanych przez KIF (np. o aktualnym saldzie konta, z newsletterem, z informacjami o szkoleniach czy warsztatach).
  • Jest to gwarancja, że w jawnym Rejestrze pacjenci odnajdą fizjoterapeutę o prawidłowym nazwisku i tytule zawodowym.
  • Aktualizacja danych o zdobyciu wyższego tytułu zawodowego wyróżni Cię wśród innych fizjoterapeutów i może stanowić istotną informacją dla Twoich przyszłych pacjentów.
  • Poprawny adres zamieszkania sprawi, że bez trudu otrzymasz od nas korespondencję i nie zostanie ona odesłana.
  • W przypadku zmiany nazwiska dopiero po aktualizacji danych możesz wyrobić uaktualnioną legitymację (wyrobienie nowej legitymacji jest dobrowolne i kosztuje 50 zł).
  • W przypadku zmiany miejsca pracy, uaktualnienie adresu pracodawcy sprawi, że pacjenci będą wiedzieli, gdzie Cię teraz szukać.

Dlatego tak ważne jest, aby Twoje dane w KRF były aktualne.

Jak możesz je zaktualizować? Złóż wniosek, zaloguj się do Portalu Fizjoterapeuty lub skontaktuj się z nami mailowo – https://pomoc.kif.info.pl/jak-dokonac-zmiany-danych-w-krf/

NEWSLETTER