PL

Spotkanie ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

W dniu 9 maja 2023 r. w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbyło się spotkanie studentów fizjoterapii z Koordynatorem województwa lubelskiego Eweliną Okoniewską, a także członkami Krajowej Rady Fizjoterapeutów Emilią Karczewską i Martą Kutą.

W ramach spotkania przyszli fizjoterapeuci mogli zapoznać się z zasadami funkcjonowania i strukturą naszego samorządu, głównymi zadaniami KIF i jej poszczególnych organów, procesem uzyskiwania prawa wykonywania zawodu a także korzyściami wynikającymi z bycia członkiem Izby.

W trakcie spotkania padało wiele pytań na temat działania KIF, świadczy to o dużej odpowiedzialności przyszłych fizjoterapeutów, którzy chcą być przygotowani do właściwej pracy w zawodzie już od momentu ukończenia studiów.

Składamy serdeczne podziękowania za perfekcyjne przygotowanie spotkania dr n. med. Agnieszce Karskiej, dr. n. med. Michałowi Grzegorczykowi oraz studentom Koła Naukowego „FizjoPasjonaci”.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za świetna atmosferę i merytoryczną dyskusję. Takie spotkania są bardzo potrzebne, kontakty ze studentami to filar budowania silnego samorządu. Do zobaczenia!

NEWSLETTER