24–26 czerwca 2026 r. studenci V roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia w Akademii Łomżyńskiej przystąpili do jednego z najważniejszych etapów swojej edukacji – egzaminów dyplomowych oraz obron prac magisterskich. Wydarzeniu towarzyszyło spotkanie z Wiceprezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów, Hanną Kowalewską.
Podczas spotkania przyszli fizjoterapeuci otrzymali list od Prezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów, dr hab. Agnieszki Stępień, materiały dotyczące zasad etyki zawodowej fizjoterapeuty oraz procedury uzyskania Prawa Wykonywania Zawodu. Była to również okazja do rozmowy o wyzwaniach czekających osoby rozpoczynające karierę zawodową oraz wymiany doświadczeń związanych z wejściem do zawodu.
Takie spotkania stanowią ważny element budowania relacji ze środowiskiem akademickim oraz wspierania studentów w płynnym wejściu do zawodu fizjoterapeuty. Wszystkim przyszłym absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów i obron, pewności siebie oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Jesteśmy przekonani, że lata nauki, praktyk i zaangażowania zaowocują sukcesami w dalszej karierze zawodowej.
