PL

Spotkanie ze studentami Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy

Kolejne spotkanie koordynatora województwa dolnośląskiego Krajowej Rady Fizjoterapeutów dr Marzeny Kobylańskiej ze studentami kierunku fizjoterapii odbyło się w dniu 19 maja 2023 r., tym razem byli to studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy.

W ramach spotkania przyszli fizjoterapeuci mogli poznać główne zadania naszego samorządu zawodowego, poszczególnych organów Krajowej Izby Fizjoterapeutów, a także poznać korzyści czekające na nich po uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty.

W trakcie spotkania padało wiele pytań odnośnie funkcjonowania Izby, co świadczy o dużej odpowiedzialności przyszłych fizjoterapeutów, którzy chcą być przygotowani do właściwej pracy w zawodzie już od momentu ukończenia studiów.

Składamy serdeczne podziękowania za perfekcyjne przygotowanie spotkania dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej dr Monice Sobolak oraz kierownikowi Zakładu Fizjoterapii dr Katarzynie Lisowskiej. W spotkaniu uczestniczyła również prodziekan dr Monika Stanaszek.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy studentom fizjoterapii Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy za udział w spotkaniu.

NEWSLETTER