PL

Spotkanie z fizjoterapeutami w Lubuskim Oddziale Terenowym Biura KIF

14 października 2023 roku w Lubuskim Oddziale Terenowym Biura Krajowej Izby Fizjoterapeutów w Zielonej Górze odbyło się spotkanie członków Krajowej Rady Fizjoterapeutów i koordynatora województwa lubuskiego z fizjoterapeutami. Wydarzenie to było połączone z serią wykładów.

Pierwszy wykład pn. “Specjalizacja przyszłością polskiej fizjoterapii” poprowadził mgr Michał Łaz, Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Specjalistów Fizjoterapii. Podczas prezentacji uczestnicy zdobyli wiedzę na temat procesu specjalizacji oraz dowiedzieli się, gdzie mogą znaleźć listę akredytowanych placówek.

Kolejnym punktem programu był wykład pt. “Kompleksowa praca z blizną po cesarskim cięciu”, który poprowadziła mgr Dagmara Miszczak. Po wykładach przedstawiciel firmy EGZOTech zaprezentował sprzęt do fizjoterapii uroginekologicznej.

Spotkanie zgromadziło ponad 50 osób, co świadczy o dużym zainteresowaniu tematem. Była to również okazja do rozmów i poznania oczekiwań fizjoterapeutów z regionu. Zachęcano niezdecydowanych do udziału w szkoleniach z projektu Fizja i odpowiadano na pytania dotyczące zapisów na te szkolenia.

Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejne takie spotkanie.

NEWSLETTER