PL

Spotkanie warsztatowe dla fizjoterapeutów z Wielkopolski.

W dniu 4 czerwca 2022 roku, w godzinach 9:00 – 15.00, w siedzibie Wielkopolskiego Oddziału Terenowego Biura KIF w Poznaniu przy ulicy Bolesława Krysiewicza 9, odbyło się spotkanie warsztatowe dla fizjoterapeutów z Poznania oraz województwa wielkopolskiego.

Tematem przewodnim było „Postępowanie fizjoterapeutyczne u pacjentów po zabiegach operacyjnych kręgosłupa lędźwiowego z wykorzystaniem telerehabilitacji”.

Podczas spotkania poruszono problematykę pracy z pacjentem po operacji kręgosłupa lędźwiowego, jak również rehabilitacji pooperacyjnej. W czasie prezentacji przedstawiano filmy oraz modele pracy z pacjentami. Fizjoterapeuci uzyskali cenne wskazówki oraz profesjonalne odpowiedzi na liczne pytania.

Organizatorem spotkania była Krajowa Izba Fizjoterapeutów oraz przedstawiciele Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa wielkopolskiego, zaś prowadzącą spotkanie była mgr Małgorzata Rodzeń

W spotkaniu warsztatowym uczestniczyło 19 osób.

Agendę spotkania umieściliśmy w komunikacie: https://kif.info.pl/events/spotkanie-warsztatowe-dla-fizjoterapeutow-z-woj-wielkopolskiego-04062022/

NEWSLETTER