PL

Spotkanie Koordynatorów Wojewódzkich z delegatami z woj. małopolskiego

W dniu 29 lipca 2022 r. w Małopolskim Oddziale Terenowym Biura Krajowej Izby Fizjoterapeutów w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie Koordynatorów Wojewódzkich z województwa małopolskiego z delegatami reprezentujących ten region podczas II Krajowego Zjazdu Fizjoterapeutów.

Jednym z punktów programu spotkania były informacje dotyczące przejęcia biura małopolskiego oraz podsumowanie jego dotychczasowych działań. Wspólnie zauważono, że region małopolski posiada ogromny potencjał, który nie był w pełni wykorzystywany w poprzedniej kadencji. Uczestnicy spotkania omówili również kierunki działania, których celem jest rozwój fizjoterapii i jej popularyzacja w regionie. Delegaci podzielili się wieloma pomysłami oraz zaproponowali szereg inicjatyw, które będą realizowane w trakcie II kadencji samorządu.

Nie zapomniano również o święcie fizjoterapeutów 8 września. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Fizjoterapii.  W tegoroczną edycję święta włączy się aktywnie także biuro w Krakowie – będą organizowane wspólne wydarzenia, w których, zgodnie z hasłem „Działajmy razem”, wezmą udział fizjoterapeuci z całego regionu.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze spotkania.

NEWSLETTER