PL

Przedstawiciele samorządu fizjoterapeutów wzięli udział w uroczystości wręczenia dyplomów na UMLub

30 września 2023 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Nauk o Zdrowiu. W tym wyjątkowym dniu z absolwentami spotkali się przedstawiciele samorządu fizjoterapeutów: Emilia Karczewska – członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa lubelskiego oraz Ewelina Okoniewska – koordynator wojewódzki Krajowej Rady Fizjoterapeutów i członek KRF z województwa lubelskiego.

Dyplomatorium to zawsze szczególny wydarzenie w życiu uczelni i powód do dumy. Absolwenci przeżyli wzruszające chwile podczas odczytania Roty Ślubowania i złożenia przysięgi przestrzegania zasad etyki zawodowej.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim absolwentom oraz życzymy realizacji planów i sukcesów w pracy zawodowej. Jesteśmy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu oraz wspólnych spotkań. Zachęcamy również do zapoznania się z Poradnikiem Fizjoterapeuty pt. „Jak uzyskać PWZFz?” dostępnym na stronie: https://glosfizjoterapeuty.pl/2022/09/z-poradnika-fizjoterapeuty-jak-uzyskac-pwzfz/.

Dziękujemy Uniwersytetowi Medycznemu w Lublinie za zaproszenie na tak wspaniale zorganizowaną uroczystość.

NEWSLETTER