PL

Pomoc i Wsparcie. Od fizjoterapeutów dla fizjoterapeutów!

Pan Wojciech, fizjoterapeuta z powiatu żywieckiego, wspólnie z żoną doświadczyli ogromnej tragedii. W badaniu prenatalnym, wykonanym u Pani Justyny w 22 tyg ciąży, wykryto poważną wadę serca płodu. Operacja została zaplanowana zaraz po porodzie, wstępnie na koniec września bieżącego roku.

Niestety, poród i proces leczenia w oddalonym o 100 km ośrodku referencyjnym związany jest z ponoszeniem wysokich kosztów, na które rodziców nie stać. Kosztowne są nie tylko przejazdy, hotele, ale także wizyty u cenionych specjalistów oraz sprzęty do monitorowania stanu zdrowia dziecka czy rzeczy do codziennego użytku, poprawiające komfort malutkiego pacjenta. Dziecko z ciężką wadą serca do końca życia potrzebuje zaawansowanej opieki medycznej. Możliwy jest również scenariusz następnych zabiegów operacyjnych, a tym samym kolejnych kosztownych pobytów z dzieckiem poza miejscem zamieszkania. Wiąże się to także z możliwością utraty zarobkowania!

„Nasza przyszłość jest niepewna” – apelują rodzice i proszą o wsparcie finansowe oraz jak najszersze udostępnianie zbiórki w mediach społecznościowych.

Wpłaty można dokonywać na indywidualne konto utworzone dla Podopiecznego przez

Fundację Trivita
nr konta: 53 1090 1740 0000 0001 3716 8906,
Każda złotówka się liczy!

NEWSLETTER