PL

Piknik “Wojewoda dzieciom” w Kielcach

27 sierpnia 2023 r odbył się Piknik “Wojewoda dzieciom” w Kielcach. Wydarzenie zostało przygotowane z okazji zakończenia wakacji i rozpoczęcia roku szkolnego, a miało miejsce przed budynkiem Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Na wydarzenie zaprosił wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. 

Na pikniku nie zabrakło Krajowej Izby Fizjoterapeutów, którą reprezentowała Anna Rębacz, koordynator wojewódzki KRF dla woj. świętokrzyskiego. Dziękujemy za wsparcie dr. hab. prof. UJK Wojciechowi Kiebzakowi – konsultantowi wojewódzkiemu w dziedzinie fizjoterapii oraz dr. Arkadiuszowi Żurawskiemu i dr Justynie Pogorzelskiej. Stoisko KIF cieszyło się dużym zainteresowaniem. Fizjoterapeuci propagowali fizjoprofilaktykę, podkreślali jak ważny jest prawidłowy rozwój psychomotoryczny dzieci, podpowiadali, jak zadbać o zdrowy kręgosłup, jak wybrać najlepszą aktywność fizyczną.

Szczególne podziękowania kierujemy do wojewody Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza za zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu.

NEWSLETTER