Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii obchodzonego w dniu 8 września, którego tegoroczne hasło przewodnie dotyczy roli fizjoterapii i fizjoterapeutów w zapaleniu stawów, zapraszamy na spotkanie integracyjne w dniu 10 września br. Ponieważ święto oznacza jedność wszystkich fizjoterapeutów, zaplanowaliśmy spotkanie w Górach Opawskich i wspólny spacer wraz z rodzinami na Biskupią Kopę. Po powrocie planujemy wędkowanie na stawach hodowlanych w Pokrzywnej. Serdecznie zapraszamy.

Agenda spotkania: 

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu leśnym „Polana” w Pokrzywnej (wjazd naprzeciwko siedziby Parku Krajobrazowego „Góry Opawskiej”).

9.15 – wymarsz na Biskupią Kopę przez Gwarkową Perć, Piekiełko do schroniska. Dla chętnych wejście na szczyt i wieżę widokową na Biskupiej Kopie. Powrót przez „Cichą Dolinę” lub Srebrną Kopę.

14.00-14.30 – spotkanie przy stawie hodowlanym „Łowisko na wyspie” w Pokrzywnej. Samodzielne przygotowanie obiadu – łowienie rybki. Rozmowy w podgrupach.

17.00 – zakończenie spotkania.

Zgłoszenie udziału w spotkaniu wraz z podaniem liczby uczestników (dzieci, członków rodziny) prosimy przesłać na adres: oddział[email protected] lub telefonicznie +48 571604673 do dnia 7 września br.

W dniu 8 września br. w godzinach 15.00-17.30 zapraszamy opolskich fizjoterapeutów do odwiedzenia Opolskiego Oddziału Terenowego KIF w Opolu, ul. Prószkowska 76, pok. 7. Niespodzianki czekają.