PL

Nowość w Znajdź Fizjoterapeutę – rehabilitacja po COVID-19 w Twojej wizytówce!

Zajmujesz się fizjoterapią pacjentów postcovidowych? Teraz możesz dodać tę kluczową z punktu widzenia pacjenta informację w swojej wizytówce w serwisie Znajdź Fizjoterapeutę!

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi rehabilitacji postcovidowej, z końcem lutego dodaliśmy do wyszukiwarki serwisu frazy związane z COVID-19. Chcemy sprostać oczekiwaniom pacjentów i ułatwić wyszukiwanie specjalistów, którzy pomogą im w odzyskaniu sprawności po przebyciu zakażenia.

Rehabilitacja po COVID-19 jest szerokim zagadnieniem, a pacjenci w zależności od przebiegu choroby związanej z zakażeniem mogą zmagać się z różnymi dolegliwościami, dlatego terapia indywidualna jest często niezbędnym elementem procesu powracania do zdrowia.

Aby dodać w swojej wizytówce informację o rozszerzeniu świadczonych usług o rehabilitację po COVID-19 zaloguj się na swoje konto: https://logowanie.kif.info.pl/ i w zakładce Profil w sekcji Specjalności wybierz w kategorii stosowanych terapii hasło Rehabilitacja po COVID-19, a w leczonych schorzeniach COVID-19. Zapisz zmiany.

W serwisie Znajdź Fizjoterapeutę swoje wizytówki założyło w nim już kilka tysięcy fizjoterapeutów! Te, które są wypełnione treścią i mają wskazany adres placówki wyszukiwane są najczęściej! To bezpłatna i zgodna z prawem promocja Twoich usług – wykorzystaj to!

Nie masz jeszcze wizytówki w serwisie? Załóż ją już dziś za darmo i stań się bardziej widoczny w internecie:  https://logowanie.kif.info.pl/register.

Przypominamy także, że Izba przygotowała dla fizjoterapeutów szkolenie w formie webinarów edukacyjnych w temacie fizjoterapii osób po przebyciu COVID-19, które dostępne są po zalogowaniu do Portalu Fizjoterapeuty: https://logowanie.kif.info.pl/.

NEWSLETTER