PL

Ministerstwo Zdrowia uruchomiło aplikację dla osób uprawnionych do kwalifikowania i wykonywania szczepień, które mogą podjąć współpracę z punktami szczepień.

Ministerstwo Zdrowia uruchomiło aplikację #SzczepimyRazem, która przeznaczona jest dla:

  • osób uprawnionych do kwalifikowania na szczepienie przeciw COVID-19,
  • osób uprawnionych do wykonywania szczepień przeciw COVID-19,
  • punktów szczepień,
  • Mobilnych Jednostek Szczepień (MJS).

Dzięki aplikacji osoby uprawnione do kwalifikowania na szczepienie/uprawnione do wykonywania szczepień mają możliwość wskazania terminów, w których mogą podjąć współpracę z punktami szczepień.

Informacje w zakresie poszukiwanego personelu medycznego mogą zamieszczać w aplikacji również punkty szczepień. W ogłoszeniu można określić dni tygodnia i godziny, w których punkt szczepień identyfikuje zapotrzebowanie na dodatkowy personel, jak również oczekiwany rodzaj uprawnień kandydatów do pracy (kwalifikacja na szczepienie, wykonywanie szczepień, Mobilna Jednostka Szczepień).

Dzięki aplikacji zarówno poszukujący pracy, jak i punkty szczepień będą w stanie nawiązać kontakt z partnerami dopasowanymi pod kątem lokalizacji oraz dostępności godzinowej.

Aplikacja dedykowana jest również dla Mobilnych Jednostek Szczepień. Zainteresowani pełnieniem roli MJS mają możliwość wskazania informacji o dostępności i chęci współpracy z punktem szczepień.

Ważne dla Mobilnych Jednostek Szczepień: po zawarciu umowy z punktem szczepień, Mobilna Jednostka Szczepień zobligowana jest  do zalogowania do modułu dedykowanego MJS i wskazania punktu, z którym będziesz współpracować. Do wskazanego punktu zostanie wysłany identyfikator niezbędny do realizacji szczepień.

Aplikacja dostępna jest pod adresem: https://szczepimyrazem.mz.gov.pl/. Na stronie aplikacji zostały umieszczone instrukcje dla użytkowników oraz wzory umów zawieranych z MJS.

NEWSLETTER