22 marca 2022 roku w Pomorskim Oddziale Terenowym Biura KIF w Gdańsku dyplom laureatki w konkursie na najlepszą pracę magisterską z fizjoterapii, który zorganizowało czasopismo naukowe Physiotherapy Review, odebrała Wiktoria Kozińska, absolwentka Wydziału Fizjoterapii, Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach Nagroda została przyznana za pracę zatytułowaną: “Ocena toru oddychania w kontekście wydolności fizycznej u osób młodych”. Dyplom został wręczony w siedzibie nowo otwartego biura przez przedstawicielkę Krajowej Rady Fizjoterapeutów w woj. pomorskim – Dalię Woźnica, oraz pracownicę biura – Olimpię Zyborowicz.

Laureatce serdecznie gratulujemy, a jednocześnie już dziś zapraszamy przyszłych Absolwentów do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie.

Skrócona wersja nagrodzonej pracy zostanie opublikowana w czasopiśmie naukowym Physiotherapy Review. Zachęcamy do śledzenia strony czasopisma: http://physiotherapy.review/ oraz profilu czasopisma na Facebooku: https://www.facebook.com/PhysiotherapyReview