PL

Druga „Sobota z KIF” w województwie śląskim za nami

16 marca 2024 roku, w sobotę, w Katowicach odbył się drugi w województwie śląskim “Warsztat pod ręką – sobota z KIF w Twoim regionie”. Tematem warsztatu był „Zamrożony bark – strategie leczenia i terapii”. Warsztat prowadził dr Bartosz Rutowicz.

Podczas tego fantastycznego wydarzenia Krajową Izbę Fizjoterapeutów reprezentowali: dr Tomasz Dybek, prezes KRF oraz Karolina Kucharczyk i Marcin Rutkowski, koordynatorzy wojewódzcy KRF.

Warto wspomnieć, że prof. SUM Anna Brzęk umiliła warsztat słodkim akcentem, który dostarczył uczestnikom dodatkowej energii. Anna Kokosińska, kierownik biura, również zasłużyła na podziękowanie za dopilnowanie wszelkich formalności.

Spotkanie było nie tylko okazją do zdobycia fachowej wiedzy, ale także doskonałą platformą do wymiany doświadczeń zawodowych i nieformalnych rozmów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prowadzącemu, dr. Bartoszowi Rutowiczowi. Takie wydarzenia naprawdę łączą ludzi!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie wkrótce pojawią się informacje o kolejnych bezpłatnych warsztatach.

NEWSLETTER