PL

Czy polska fizjoterapia ma się czego wstydzić?

Gościem “Rozmów Fizjologicznych” u fizjoterapeuty i popularnego blogera Piotra Piaskowskiego była Weronika Krzepkowska z Działu ds. Międzynarodowych KIF. Nagranie rozmowy dostępne jest na blogu: www.fizjologika.pl/polska-fizjoterapia oraz na kanale “Rozmowy Fizjologiczne” na SoundCloud, Spotify oraz Apple Podcast.

W podcaście rozmawiano przede wszystkim o miejscu polskiej fizjoterapii na arenie międzynarodowej oraz o możliwościach i ograniczeniach polskich fizjoterapeutów na tle ich kolegów z innych zakątków świata. Rozmowa dotyczyła także aktywności Działu ds. Międzynarodowych KIF, możliwości korzystania z przygotowywanych przez dział materiałów i inicjatyw, a także przyszłych planów.

Czy polska fizjoterapia ma się czego wstydzić? Czy polscy fizjoterapeuci wyróżniają się na arenie międzynarodowej i czy mają się czym chwalić? Jakie międzynarodowe strony warto śledzić i w jakim kierunku rozwija się rehabilitacja na świecie? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiada Weronika Krzepkowska. Zachęcamy do odsłuchania tej ciekawej rozmowy.

NEWSLETTER