PL

Bezpłatny międzynarodowy kongres poświęcony leczeniu dysfunkcji dna miednicy (2-3 lipca 2021).

W imieniu Międzynarodowego Zespołu projektowego z Hiszpanii, Włoch i Polski zapraszamy serdecznie na Pierwszy Międzynarodowy Kongres dot. Zachowawczego Leczenia Dysfunkcji Dna Miednicy (1st International Virtual Congress on Conservative Treatment of Pelvic Floor Dysfunction). Kongres odbędzie się w formule on-line, w dniach 2-3 lipca (piątek – sobota).

Wydarzenie jest efektem trzyletniej międzynarodowej współpracy i realizacji działań w projekcie pn. “Program kształcenia studentów uczelni medycznych (i nauk o zdrowiu) z zakresu leczenia zachowawczego dysfunkcji mięśni dna miednicy” (nr projektu 2018-1-PL01-KA203-051055). Jest też objęte patronatem Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Z dumą informujemy, że jednym z prelegentów oraz liderów ww. zespołu jest dr hab. Tomasz Halski – fizjoterapeuta, członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa opolskiego.

Udział w Kongresie jest darmowy, co zdarza się niezwykle rzadko w przypadku tak ciekawych merytorycznie wydarzeń.

Zachęcamy do wejścia na stronę Kongresu: www.webcongreso.com/pelvicfloorcongress, gdzie znajduje się program oraz formularz rejestracji (na dole strony).

Organizatorzy serdecznie zapraszają nie tylko fizjoterapeutów i studentów kierunku fizjoterapia, ale także studentów innych kierunków oraz przedstawicieli pozostałych zawodów medycznych np. lekarzy czy położne.

Uwaga: wydarzenie będzie dostępne w języku angielskim.

NEWSLETTER