PL

Absolwenci AWF we Wrocławiu świętowali zakończenie studiów

21 października 2023 roku, absolwenci kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Słonecznej Uczelni świętowali zakończenie studiów.
W tym uroczystym wydarzeniu miała zaszczyt i ogromną przyjemność uczestniczyć dr Marzena Kobylańska, koordynator KRF województwa dolnośląskiego.
Dyplomatorium to zawsze szczególny dzień w życiu uczelni i powód do dumy. Wzruszającym momentem było odczytanie “Roty ślubowania fizjoterapeutów”. Wydarzenie uwieńczyło rozdanie dyplomów oraz listu gratulacyjnego, skierowanego do absolwentów przez prezesa KRF, dr. Tomasza Dybka.

Dziękujemy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu za zaproszenie na tak wspaniale zorganizowaną uroczystość. Krajowa Izba Fizjoterapeutów kieruje szczególne podziękowania do prorektor ds. studenckich, dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej oraz dziekan, prof. Anny Skrzek.

Gratulujemy wszystkim absolwentom uczelni zakończenia studiów i wejścia w nowy etap w życiu, życzymy realizacji planów i sukcesów w pracy zawodowej!
Zapraszamy świeżo upieczonych absolwentów kierunku fizjoterapia do kontaktu z oddziałami terenowymi KIF i zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem Fizjoterapeuty pt. „Jak uzyskać PWZFz?”, który znajduje się pod linkiem https://glosfizjoterapeuty.pl/2022/09/z-poradnika-fizjoterapeuty-jak-uzyskac-pwzfz/

 

NEWSLETTER