PL

20 lipca, Jakuszyce: Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie – odmiana górska

Zapraszamy serdecznie do udziału w Mistrzostwach Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie. Rywalizacja w kategorii kolarstwo górskie odbędzie się w Jakuszycach, 20 lipca 2024 r. w ramach „Gravel Adventure Bike Maraton”. Zawody w kategorii kolarstwo szosowe zostaną rozegrane w Inowrocławiu 7 września 2024 r., w ramach Memoriału im. Wiesława Szczepańskiego.

Uczestnikiem Mistrzostw może być każdy fizjoterapeuta/fizjoterapeutka posiadający numer prawa wykonywania zawodu i opłacający składki członkowskie. Uczestnicy mogą startować w mistrzostwach na zasadach zawartych w regulaminach głównych organizatorów zawodów.

Zapisy na zawody w Jakuszycach. Fizjoterapeuci jadą na dystansie „medio” (w trakcie zapisów prosimy zaznaczyć opcję „Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów”).

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8819&fbclid=IwAR2MGA0jl2GiY0AzDBoWrcICWFE2bb8_z_xVi0SdCsgJZ8HIEXvi10-fTcY_aem_AeGinbqs6eRYm4wlTy7VOsrz1IQwu6ZYOHh0cxjo-fUwl–w2fnaXLW5YDOgq3cBCKWiatPooL9Nx2GKP79ybcqC

Więcej informacji: profil na Facebooku „Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie”.

Mistrzostwa zostały objęte patronatem Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

NEWSLETTER