• 9 kwietnia 2021
  • 09:00
  • Online

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji uczestniczenia w Światowym Kongresie Fizjoterapii nie wychodząc z domu!. Kongres będzie prowadzony za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej. Organizator – World Physiotherapy zapewnia ponad 70 godzin treści naukowych na żywo, dostarczanych przez 6 równoległych kanałów w ciągu 3 dni. Wszystkie kluczowe sesje będą stanowić część programu na żywo, umożliwiającego uczestnikom kongresu bezpośrednią interakcję z wydarzeniem i zadawanie pytań.

Nowość – tłumaczenie na 14 języków, także na Polski!

Oficjalnym językiem kongresu jest angielski, ale po raz pierwszy World Physiotherapy oferuje tłumaczenie z wykorzystaniem technologii sztucznej inteligencji. Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć tłumaczenia w czasie rzeczywistym w wielu językach. Osoby z ubytkiem słuchu będą mogły korzystać z transkrypcji w czasie rzeczywistym.

Pełny program kongresu znajduje się na stronie congress.physio/2021/programme/format

Program obejmuje:

Focus Symposia – sesje prowadzone przez uznanych ekspertów w danej dziedzinie, poprzedzone wykładami kluczowych gości z całego świata. Podczas sesji pytań z publicznością omawiane są poruszone w prezentacjach kwestie, a na zakończenie przewodniczący zbiera kluczowe przesłania do zabrania do domu i praktyczne wskazówki.

Seminars – prowadzone przez zróżnicowany panel, koncentrują się na tematach związanych z praktyką fizjoterapeutyczną, badaniami naukowymi, edukacją, zarządzaniem lub zagadnieniami zawodowymi. Często opierają się na studium przypadku.

Worshops – organizatorzy prowadząc godzinne warsztaty, zapewniają treści odpowiednie do codziennej praktyki fizjoterapeutycznej.

Networkings – to nieformalna okazja do spotkania się i porozmawiania z fizjoterapeutami o podobnych, zawodowych zainteresowaniach. Przewodniczący otwiera i prowadzi dyskusje, które często odbywają się w małych grupach, a te owocują pokongresowa współpracą. Sesje mogą być prowadzone także w innych językach.

E-Posters – platforma sesji plakatowej.

Zachęcamy do zapisów. Polscy fizjoterapeuci korzystają z obniżonej o 40% opłaty rejestracyjnej ze względu na oficjalne członkostwo KIF w World Physiotherapy (Member).

Zapisy na stronie congress.physio/2021/registration