PL

PATRONAT I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów na dystansie ultra w ramach IX Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem honorowym Prezesa KRF  dr. Tomasza Dybka I Mistrzostw Polski Fizjoterapeutów na dystansie ultra organizowanych w ramach IX Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice. Bieg odbędzie się w dniu 25 marca br. o w Nowym Kisielinie (Zielona Góra).

Fizjoterapeuci wyruszą na 48-kilometrową trasę wraz z innymi uczestnikami biegów rozgrywanych w ramach IX Ultramaratonu Zielonogórskiego.

Większość biegaczy korzysta z pomocy fizjoterapeutów, którzy wspomagają uprawiających sporty biegowe nie tylko w sytuacji kontuzji czy regeneracji po zawodach, ale także uczą zawodników jak biegać zdrowo i bezpiecznie.

Fizjoterapeuci swoją wiedzę zdobywają nie tylko na studiach i w trakcie praktyki, ale także …. na szlakach biegowych!

Dla biegających FIZJOTERAPEUTEK i FIZJOTERAPEUTÓW Stowarzyszenie Nowe Granice organizuje
I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów. Będzie to doskonała okazja do rywalizacji w swojej grupie zawodowej i integracji ale też promowania zdrowego stylu życia wśród fizjoterapeutów.

Podczas zawodów Krajowa Izba Fizjoterapeutów zorganizuje punkt regeneracji dla zawodników biorących udział w zawodach.

Zapisy: https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/3607-ix-ultramaraton-zielonogorski-48km-bieg-indywidualny-solo-race.html?fbclid=IwAR1jr1BbEiqrWiF3hKuLezRHLl02mGyrJ-k_rFGmYsmHoK13zhtn5xoMzBo

Jeżeli,  jesteś fizjoterapeutą/tką i zapisałeś/aś się już na bieg zawiadom organizatorów, aby przypisali Cię do kategorii „Fizjoterapeuci”. Jeśli dopiero masz zamiar się zapisać – pamiętaj, aby zakreślić odpowiednią rubrykę.

https://www.facebook.com/KrajowaIzbaFizjoterapeutow

FB organizatora: Ultramaraton Nowe Granice Zielona Góra