PL

Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie – edycja 2022

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem honorowym Prezesa KRF Mistrzostw Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie – edycji 2022, które odbędą się w Inowrocławiu (edycja szosowa) i Świeradowie (edycja górska).

Uczestnikiem Mistrzostw może być każdy fizjoterapeuta/fizjoterapeutka posiadający numer prawa wykonywania zawodu i opłacający składki członkowskie.

Rywalizacja w kategorii kolarstwo szosowe odbędzie się w Inowrocławiu 06.08.2022 r., w ramach Memoriału im. Wiesława Szczepańskiego.  Zawody w kolarstwie górskim zostaną rozegrane w Świeradowie 17.09.2022 r., w ramach dystansu Classic Bike Maraton.

Fizjoterapeuci mogą startować w obu imprezach, na zasadach zawartych w regulaminach głównych organizatorów zawodów tj.: OSiR Inowrocław (www.osir.inowroclaw.pl) i Bike Maraton- Świeradów (www.bikemaraton.com.pl ).
Rejestrując się należy zaznaczyć pole „fizjoterapeuta”.

Dla biorących udział w zawodach fizjoterapeutów i fizjoterapeutek będzie prowadzona równoległa klasyfikacja, która pozwoli wyłonić Mistrzynię i Mistrza Polski fizjoterapeutów w kategorii OPEN. Będzie prowadzona również klasyfikacja w trzech kategoriach wiekowych (do 35 r.ż. , 35-55 r.ż. i powyżej 55 r.ż. ) bez nadania tytułu Mistrza Polski.

Bieżąca komunikacja pomiędzy fizjoterapeutami, a Komitetem Organizacyjnym odbywać się będzie poprzez profil na Facebooku „Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie”.

REJESTRACJA:

Inowrocław – http://sts-timing.pl/…/iii-ogolnopolski-wyscig…/

Świeradów – https://bikemaraton.com.pl/zgloszenia/