PL

CERTYFIKATY za ukończone od 1 stycznia 2024 szkolenia możliwe do pobrania na platformie FIZJA!

Na naszej platformie e-learningowej FIZJA możliwe jest generowanie certyfikatów za szkolenia ukończone od 1 stycznia 2024 roku.
To doskonała okazja, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami i zdobytymi umiejętnościami.
Zachęcamy do logowania się na swoje konta, pobierania certyfikatów oraz korzystania z innych dostępnych szkoleń.
FIZJA to bogata oferta 142 szkoleń obejmujących różnorodne tematy z ośmiu dziedzin fizjoterapii. Dzięki platformie masz możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.
Wszystkich posiadających PWZF, którzy jeszcze nie zarejestrowali konta na platformie zachęcamy do wejścia na www.fizja.pl i skorzystania z szansy zdobycia nowej wiedzy oraz kwalifikacji.
FIZJA to dostępna bezpłatnie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, platforma szkoleniowa stworzona przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów w ramach projektu FIZJO-LEARNING.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizowała projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, który był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.