PL

“Ból” – piąty odcinek podcastu KIF

Ból, jego rodzaje, walka z nim i ogromna rola fizjoterapii to główne tematy rozmowy z dr hab. Elżbietą Skorupską. Piąty odcinek podcastu KIF z cyklu “O fizjoterapii przy kawie” jest już dostępny na Spotify i YouTube.

Ekspertka mówi o różnej tolerancji bólu, o inwazyjnych metodach fizjoterapii, odpowiada na wątpliwości czy do bólu da się przyzwyczaić i czy można umrzeć z bólu. Rozszyfrowuje numer patentu 223418 i odnosi się do swoich licznych nagród. P.o. kierownika Zakładu Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu opisuje swoją działalność naukową. W kontekście zdrowia i bólu wspomina karierę sportową – ekspertka jest bowiem medalistką Pucharów Świata w wioślarstwie, wielokrotną Mistrzynią Polski. W 2000 r. uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney.

Posłuchaj/obejrzyj całość i dowiedz się więcej!

Spotify: https://youtu.be/5_o1CsnezXM

YouTube: https://open.spotify.com/episode/5mCRwnFAlc2ZHKdKzBZVys?si=Sl6R7H9kRv6LPNzMT3_-I

Seria wywiadów “O fizjoterapii przy kawie” z członkami Interdyscyplinarnej Rady Ekspertów KRF to element kampanii społecznej KIF “Popraw jakość życia” pod hasłem “Fizjoterapia – samo się nie zrobi”. Rozmowy – merytoryczne, ale na luzie, z przekazem dla każdego – prowadzi Renata Jeziółkowska.