„Głos Fizjoterapeuty” to miesięcznik wydawany przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów, który prezentuje działania KIF, opisuje najważniejsze wydarzenia w świecie polskiej fizjoterapii, wiodące trendy, ciekawostki z kraju i zagranicy. Prezentuje także sylwetki pasjonatów, fizjoterapeutów z ciekawym życiorysem lub osiągnięciami, publikuje prace naukowe, nie stroniąc od felietonów czy rozrywki z fizjoterapią „w tle” 😉

„Głos Fizjoterapeuty” jest bezpłatnie dystrybuowany do wszystkich fizjoterapeutów w postaci cyfrowej, a także do wybranych instytucji czy urzędów (w postaci drukowanej).

Współpraca:

Poszukujemy autorów do współpracy! Czynnych zawodowo fizjoterapeutów, posiadających „lekkie pióro” i łatwość tworzenia wartościowych treści, potrafiących podzielić się zdobytym doświadczeniem czy dorobkiem naukowym.

Podziel się swoja pasją!
Zapraszamy też do kontaktu wszystkich pasjonatów i pasjonatki. Chętnie opiszemy na łamach „GF” Państwa pozafizjoterapeutyczne: hobby, osiągnięcia, działalność społeczną czy artystyczną.

Czekamy na Państwa propozycje: [email protected]

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie treści zawartych w periodyku wymaga uprzedniej zgody Wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian i skrótów w nadesłanych artykułach i listach oraz do nadawania im tytułów.