Szanowni Państwo,

w związku ze szczególnym zagrożeniem wynikającym ze stwierdzonej w Polsce obecności wirusa SARS-CoV-2 (tzw. koronawirusa) oraz jego szybkim rozprzestrzenianiem się w innych krajach, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników Kongresu oraz pełną dostępność profesjonalistów medycznych, podjęliśmy w gronie członków Komitetu Organizacyjnego niełatwą dla nas decyzję o zmianie terminu wydarzenia.

Nowa data naszego spotkania to 2-5 września 2021 roku (jest to najbliższy możliwy termin w ICE Kraków, bowiem nie zmieniamy lokalizacji spotkania).

Decyzja ta zapadła po pisemnych konsultacjach i mojej bezpośredniej rozmowie z Głównym Inspektorem Sanitarnym. W kontekście kolejnych stwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem, a także zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia jestem w 100% przekonany, że to decyzja właściwa i konieczna.

Jako przewodniczący Komitetu Organizacyjnego II Kongresu KIF zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom merytoryczny oraz zakres tematyczny II Kongresu KIF nie uległ znaczącym modyfikacjom.

Mam nadzieję, że wielu z już zarejestrowanych uczestników potwierdzi chęć uczestnictwa w Kongresie w nowym terminie, zwłaszcza, że wszystkie zarejestrowane osoby zostaną objęte gwarancją niezmienności ceny.

Mam nadzieję, że przyjmiecie Państwo tę decyzję, niełatwą dla nas organizatorów Kongresu, ze zrozumieniem. Do zobaczenia w Krakowie we wrześniu 2021 roku!

Z poważaniem,
dr hab. n.med. Maciej Krawczyk
Prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów