• 25 listopada 2021
  • 13:00
  • W formule online

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem V Ogólnopolskiego Forum Kierowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych „Medycyna Laboratoryjna – teraźniejszość i przyszłość. XX-lecie ustawy o diagnostyce laboratoryjnej”, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada br. w formule online. Organizatorem wydarzenia jest Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych.

Organizatorzy zapraszają diagnostów laboratoryjnych, kierowników laboratoriów medycznych oraz kierowników zakładów i pracowni diagnostyki laboratoryjnej. Każdy z uczestników wydarzenia ma możliwość uzyskania punktów edukacyjnych – 12 punktów twardych albo 4 punkty miękkie.

„Medyczna diagnostyka laboratoryjna to jedna z kluczowych dziedzin medycyny, która cały czas się rozwija. Praca diagnostów wymaga od nich nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Doskonałą okazją do tego jest V Ogólnopolskie Forum Kierowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych. Podczas Forum odbędą się inspirujące wykłady skierowane do diagnostów laboratoryjnych” – zaprasza Prezes KRDL Alina Niewiadomska. Okazją do

Podczas Forum odbędzie się również debata pt. „Zdrowie – wspólna sprawa”, w której wezmą udział przedstawicielami innych samorządów medycznych.

Rejestracja oraz szczegółowy program:  https://www.5forumkierownikowdlm.pl/