• 3 kwietnia 2020
  • 08:00
  • OSW, ul. Bydgoskiej 33, Olsztyn

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i ogólnymi działaniami w zakresie profilaktyki rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Olsztyńska Szkoła Wyższa odwołuje konferencję XVI Olsztyński Dzień Fizjoterapii pod hasłem „Fizjoprofilaktyka chorób cywilizacyjnych” planowaną w dniu 03.04.2020 r.

Informujemy, że konferencja ta odbędzie się w październiku. Data spotkania zostanie ustalona w późniejszym terminie.

Więcej informacji w komunikacie organizatora: www.wsiie.olsztyn.pl/fizjoprofilaktyka-chorob-cywilizacyjnych

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie zaprosić do wzięcia udziału i poinformować o objęciu patronatem honorowym XVI Olsztyńskich Dni Fizjoterapii „Fizjoprofilaktyka chorób cywilizacyjnych” organizowanych przez Katedrę Fizjoterapii Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, które odbędą się w dniu 3 kwietnia 2020 r. w Olsztynie.

Konferencja jest kierowana głównie do fizjoterapeutów, lekarzy rehabilitacji, studentów kierunku fizjoterapia, doktorantów. Od wielu lat to spotkanie naukowo-szkoleniowe jest platformą wymiany poglądów i doświadczeń osób tworzących zespół rehabilitacyjny. Konferencja ma zasięg ogólnopolski, podejmuje istotną naukowo i społecznie problematykę. Tematem tegorocznej konferencji jest „Fizjoprofilaktyka chorób cywilizacyjnych”. Celem planowanego spotkania jest zapoznanie uczestników z najnowszą wiedzą w zakresie zapobiegania najczęstszym chorobom i dysfunkcjom występującym w różnych grupach wiekowych.

Więcej informacji w opublikowanym przez organizatora komunikacie:  www.wsiie.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2020/02/Komunikat_1.pdf