• 27 lutego 2020
  • 09:00
  • PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem honorowym Targów rehabilitacyjnych REHA TRADE SHOW 2020, które odbędą się 27 lutego 2020 roku, na PGE Narodowym w Warszawie.

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2020, to wydarzenie branży rehabilitacyjnej i medycyny fizykalnej, będące doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu najnowocześniejszych technik rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych, ale również szansą do zapoznania się ze światowymi trendami. Mottem przewodnim targów jest INNOWACYJNOŚĆ, tym samym innowacyjne podejście do rehabilitantów oraz fizjoterapeutów.

NOWOŚCIĄ na rynku rehabilitacyjnym jest REHA MANAGEMENT, pierwsze i jedyne warsztaty dedykowane wyłącznie rehabilitantom i fizjoterapeutom, poruszające kwestie jak efektywnie prowadzić biznes w branży.

27 lutego 2020 roku na PGE Narodowym spotkają się producenci, dystrybutorzy, terapeuci, pracownicy branży medycznej i rehabilitacyjnej, usługodawcy, a także wszyscy zainteresowani aktualnymi trendami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu rehabilitacji i leczenia. Targi rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2020 to przede wszystkim doskonała okazja do dialogu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami, a także do zapoznania się z najnowszymi trendami. To także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość wzmocnienia relacji ze stałymi kontrahentami,  zaprezentowanie obecności firmy na rynku, prezentacji nowych produktów, poznanie najnowszych, światowych trendów oraz  udział w jedynych targach rehabilitacji B2B w Warszawie.

PANELE NAUKOWE:

Konferencja REHA FUTURE – prowadzona przez znamienitych specjalistów: Dr hab. n. med. Witold Rongies, Dr hab. n. o zdr. Prof. AWF Edyta Smolis – Bąk, Dr n. med. Monika Lewandowska, Dr hab. Grażyna Stefania Brzuszkiewicz-Kuźmicka, prof. nadzw. dr hab. nauk o kulturze fizycznej Ewa Kozdroń, dr n. med. Michał Dwornik D.O., prof. nadzw. MUM, Dr hab. Grażyna Stefania Brzuszkiewicz-Kuźmicka a także dr Łukasz Oleksy, którzy poruszą zarówno tematy związane z fizjoprofilaktyką, diagnozą osób starszych, urazami w sporcie, oraz wiele innych. Konferencja obejmuje zagadnienia z obszaru praktycznej fizjoterapii i rehabilitacji. 

Warsztaty REHA MANAGEMENT – pierwsze i jedyne warsztaty biznesowe, skierowane zarówno do kadry zarządzającej, jak i rehabilitantów i fizjoterapeutów, podczas których zostaną poruszone tematy dotyczące skutecznej i efektywnej sprzedaży swoich usług, budowania wizerunku marki, pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz wartościowych relacji biznesowych, zarządzania marką. Prelegenci: Mateusz Wyciślik, Krzysztof Pakulec, Joanna Makuch, Dagmara Pakulska.

Warsztaty REHA PRACTISE- warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy z zakresu m.in. Kinetic Control. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie Uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki wiedzy w przystępnej formie.

Agendy wszystkich wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie: https://rehatrade.pl/program 

Strona targów dostępna jest pod adresem  www.rehatrade.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w targach REHA TRADE SHOW 2020 już 27 lutego na PGE Narodowym w Warszawie!