• 21 kwietnia 2019
  • 12:00

Krajowa Izba Fizjoterapeutów objęła honorowym patronatem pierwszy w Polsce konkurs na najlepszego Opiekuna Seniora w roku 2018  organizowany przez redakcję portalu „Czas Dla Seniora”

Celem konkursu „Opiekun Seniora 2018” jest podkreślenie roli opiekuna osób w podeszłym wieku, zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę i zawód opiekuna seniorów oraz uhonorowanie najbardziej oddanych i zasłużonych opiekunów i przyjaciół seniorów w Polsce.

Do 21.04.2019 r. można zgłaszać kandydatury do tytułu „Opiekun Seniora 2018”.

Tytuł Opiekuna Seniora 2018 zostanie przyznany w trzech kategoriach:

  1. Profesjonalny Opiekun Seniorów- Osoba wykonująca zawód opiekuna w sposób niezwykle zaangażowany, ciesząca się sympatią i uznaniem wśród podopiecznych, a także wysoko oceniana przez pracodawców, pobierająca za swoją pracę wynagrodzenie.
  2. Wolontariusz- Osoba opiekująca się seniorami dobrowolnie i bez wynagrodzenia, podejmująca działalność na rzecz innych. Wyróżniająca się empatią i wyjątkowym podejściem do swoich podopiecznych.
  3. Przyjaciel Seniora – Kategoria uwzględniająca pracowników służby zdrowia. To miejsce dla zasłużonego lekarza rodzinnego, pielęgniarki, geriatry, działacza społecznego, którego działanie wpływa na poprawę jakości życia niesamodzielnych seniorów.

Więcej informacji na stronie: czasdlaseniora.pl